Ako ušetriť?

Ako ušetriť pri nákupe AVS prístroja - psychowalkmanu? Ponúkame niekoľko možností!

 

Na úvod pro istotu zmienime, že práve naše značkové psychowalkmany s overenou účinnosťou Vám vydržia slúžiť veľa rokov - čo je tá najvyššia záruka, že nekupujete draho. Nezriedka sa setkávame u zákazníkov (pri servise, pri akcii Zlatá záruka apod.) s našimi prístrojmi, ktoré sú staré 15 aj viacej rokov a stále dobre fungujú, často i stále dobre vyzerajú - niektoré takmer ako nové! 

 

Pokiaľ ste študent, dôchodca či darca krvi,

obdržíte v Galaxy zľavu vo výške 5%. Môžete ju uplatniť na predajni Galaxy Bratislava alebo na našom eshopu. V prípade eshopu pošlite  požadované podklady emailom vo chvíli, kedy budete posielať objednávku - príjem a nárok na zľavu Vám spätne potvrdíme.

Požadované podklady (pre predajňu  kamennú i eshop) sú tieto:

·         dôchodcovia : kópia OP (ide iba o dátum narodeniaí a meno, ostatné môžete začerniť)

·         dôchodcovia invalidní: kópia preukazu ZŤP, ZŤP/P

·         študenti: kópia karty ISIC, ITIC, ITYC, Alive alebo Soft Card

·         darcovia krvi: kópie preukazov darcu krvi

Tieto zľavy sa vztahujú se na všetky (nové) AVS prístroje a EEG biofeedback prístroje, prípadne na ďalší vybratý sortiment.

 

Zlatá záruka

Celosvetovo unikátna akcia: príležitosť ako získať lacnejšie nový psychowalkman. Je určeá pro tých, ktorí už nejaký AVS vlastnia. Ale nikto Vám nezakazuje kúpiť najlacnejší psychowalkman niekde v bazáre a ten "smeniť" za nový, s veľkou zľavou - stále sa to oplatí. Viac informácií tu