Doprava a platby

 

Platby v rámci SR

Platba je možná dobierkou (zaslanie na dobírku - cena 5 euro) alebo bankovým prevodom (platba vopred). Číslo účtu je uvedené v prípade eshop objednávky po zvolení "bankový prevod" priamo na objednávke, ako variabilný symbol sa uvedie číslo objednávky. 

  • Tovar zasielame dobierkou, prostredníctvom Slovenskej pošty.
  • Poštovné a balné predstavuje u objednávky tovaru na území SR 5 €. Do ČR je suma 20
  • V prípade, že zákazník požaduje doručenie tovaru prostredníctvom kuriéra, poplatok je 12 €.
  • Tovar zasielame, pokiaľ je na sklade, do 48 hodín od prijatia objednávky (platí v pracovné dni).

 

Číslo bankového účtu: SK5511000000002927855759

účet je vedený v Tatrabanka, kód banky 1100

SWIFT: TATRSKBX

 

Platby z iných štátov 

  • Platba je možná bankovým prevodom (platbou vopred).

  • Informácie pre platbu bankovým prevodom (fakturu s č. účtu a variabilným symbolom) od nás obdržíte emailem bezprostredne  po obdržaní objednávky (pre istotu uvádzame čísla účtu a swift kód i nížšie).

  • Bankový prevod môžete uskutočniť z  akejkoľvek zahraničnej banky - ide o europlatbu alebo zahraničnú platbu (poplatky za bankový prevod idú na vrub zákazníka). Číslo účtu (v medzinárodnom formáte IBAN): SK 5511000000002927855759. 

  • Pri platbe uveďte ako var.symbol číslo objednávky alebo meno.

  • Platbu pre zahraničný bankový prevod štandartne požadujeme (a vystavujeme fakturu) v eur - drvivá väčšina zahraničních bánk umí prevod v eur zrealizovať. 

  • Prosíme vážených zákazníkov, aby pri objednávaní tovaru cez e-shop nezabudli uviesť číslo domu, telefonický a mailový kontakt pre uľahčenie prípadnej   komunikácie s Vami.

 

 

DOPRAVA

Tovar odosielame  (v prípade potvrdenej objednávky , že tovar je skladom či prijatia platby), do 24 hodín od objednávky (platí v pracovné dni). 

 

 

Doprava  Slovensko

Slovenská pošta - dobierka (5 eur)

Doručuje Slovenská pošta v pracovné dni. V prípade neprítomnosti necháva oznámenie k vyzdvihnutiu na pošte. Doručení je do 48 hodín (do druhého dňa) odo dňa odoslania, resp. potvrdenia objednávky. Tovar je odosielaný 1.triedou a poistený. Poplatok 5 eur za poštovné zahŕňa poistenie aj 1.triedu.

 

Slov.pošta kurier - dobierka (12 eur)

Doručuje prepravná služba Slov.pošty v pracovné dni, po osobnom dohovore aj v sobotu. Doručenie avízuje formou sms v deň dodania.  Pri neúspešnom doručení (nebudete doma) pokus opakuje. Môžete si vopred dohodnúť hodinu doručenia, do 10,00 hod, od 10,00 do 14,00 hodiny. 

 

 

V prípade objednávky nad 350 euro poštovné (dopravné) neúčtujeme! 

 

 

Bratislava - Vaše osobné vyzdvihnutie na prodejni (zdarma)

Tovar si môžete vyzdvihnúť na predajni Galaxy Bratislava, Špitálska č.16, 811 08 Bratislava 1, tel. 0911/660 087 alebo 02/52492977, email: info@galaxy.sk, v priebehu bežných otváracích hodín PO-PIA 10,00 - 18,00 hodín. 

 
Ako náhle od Vás obdržíme platbu, neprodlene Vám potvrdíme, že tovar je pre Vás připravený k vyzdvihnutiu  na prodejni. Úložná doba na prodejni je 14 dní. Pre tento spôsob dopravy ide použiť iba pri  platbe bankovým prevodem (pvopred), alebo v prípade že tovar vyplatíte priamo na predajni v hotovosti alebo cez platobný terminál. Túto službu ide objednať pre vyzdvihnutie tovaru na predajni v Bratislave.

 

 

Doprava  do ZAHRANIČIA

 

Doručuje Slovenská pošta/prepravná služba - iba pri platbe vopred na účet. Dobierku do zahraničia nie je možné realizovať. Poplatok za balné/poštovné: od 12 - 30 euro.

Doručuje prepravná služba Slov.pošty v pracovné dni.   

Doba doručenia: individuálne podľa krajiny doručenia, do ČR do cca 3 dní od prijatia platby, do ostatných štátov (Rakúsko, Nemecko, Írsko, Veľká Británia do 10 dní od prijatia platby).

Vyberáme tie najoptimálnejšie možnosti doručenia, tovar zasielame poistený.

 

 

V prípade objednávky nad 600 eur poštovné do zahraničia neúčtujeme.