SUPERIMUNITA

 

Špeciálny program - na stiahnutie  zadarmo.

Doposiaľ najdokonalejší a najradostnejší program na zvýšenie imunity. Určený najmä pre AVS prístroj Laxman, možné taktiež použiť s akýmkoľvek  iným AVS prístrojom alebo pri voľnom počúvaní. Program trvá 25 minút.

 

 

1/ Program je zložený z dvoch súborov: Superimunita.lax a Superimunita.mp3. Oba si stiahnite tu:

https://www.uschovna.cz/zasilka/WSKC2YL88AH3VA98-LEW/

 

Súbory si nahrajte cez PC do Laxmanu. Návod na nahrávanie TU: Laxman_postup_nahrávání_SK

 

 

2/ Dokonalý účinok programu nastane pochopiteľne iba s AVS prístrojom Laxman. Ale vytvorili sme pre vás aj tieto náhradné verzie programu (použite stiažené nahrávky vo formáte .mp3 alebo .wav):

a/ Počúvajte iba  zvukovú nahrávku programu na prehrávaču (mp3 alebo wav prehrávač, z PC, z mobilu, z klasického diskmanu-prehrávača...). V AVS technológii zaisťuje 70-80% účinku svetlo (pulzujúce svetlo okuliarov), ale aj 20% účinku (teda len pôsobenie zvuku) je viacej ako nič.

b/ Pripočúvajte zvukovú nahrávku s iným AVS prístrojom. Drvivá väčšina AVS prístrojov má funkciu pripočúvania - audiokáblom prepojíte AVS prístroj s iným zdrojom zvuku (mobilným telefónom, mp3 prehrávačom, PC a iné...). Spustite súčasne nahrávku aj program na prístroju. Použite akýkoľvek hlbší relaxačný program v dĺžke trvania minimálne 25 minút.

 

Technická poznámka: nahrávku vo formátu wav vedia prehrať najmä staršie prehrávače, PC, mobilné telefóny.Nahrávku vo formáte mp3 vedia prehrať najmä všetky novšie technológie (mobilné telefóny, DVD prehrávače so vstupom pre USB flash....